
9 okt kl 12:30-13:00 CET
Välkommen till Brand Talks, eventserien som är skräddarsydd för ledare som menar allvar med att ta sin varumärkesupplevelse till nästa nivå.
Det här kommer du lära dig:
Var en del av Spintrs samtal med Simon Svahn, medgrundare och Head of Agency för ambassadörsbyrån Top of Heart. Simon är expert på kund- & medarbetarberättelser som konverterar och tillsammans delar vi insikter om varumärkesupplevelse och ambassadörskap som ökar dina affärer.
Var med och påverka innehållet! Dela med dig av dina utmaningar, skicka dina frågor till marcus@spintr.com eller hoppa in i live-chatten.
Om gästtalaren
Simon Svahn, 20+ års erfarenhet inom försäljning och marknadsföring inom IT och teknik och medgrundare till Top of Heart, en byrå som fokuserar på människor och relationer. Genom sin unika inriktning på ambassadörskap hjälper byrån företag att öka lojalitet och tillväxt genom nöjda kunder och engagerade medarbetare, med hjälp av strategier, videoproduktion, marknadsföring och en egenutvecklad plattform.
Stärk ditt företag med en startklar plattform som transformerar din frontline till varumärkesambassadörer. Med Spintr blir dina medarbetare drivkraften bakom ditt varumärkes framgångar - de visar vägen i varje steg av ambassadörsresan.